Klubová výstava 3.10.2008
Budapešť

posuzoval pan Virgilio de Martela Orsi (BR)
Jeden z nejlepších brazilských rozhodčích, specialista na plemeno a chovatel posuzoval opravdu výborně. Kladl velký důraz na výraz psů a na jejich hlavy. Neuniklo mu opravdu nic a výsledky jasně hovoří.
Závěrečné hodnocení - VÝBORNÁ VÝSTAVA a posouzení !!!
Doporučení - pokud by ještě někdy tento rozhodčí posuzoval v Evropě, neváhejte a přihlaste se !!!

PSI
- třída štěňat
otec/matka chovatel/majitel  
Athos Principesco *24.5.2008
Apor do Serano
Ayama from Red-Pretender´s
Sándor Kiss
Helga a Sándor Kiss
VN1
D´Artagnan Principesco *24.5.2008
Apor do Serano
Ayama from Red-Pretender´s
Sándor Kiss
Helga a Sándor Kiss
VN2
El Mago Caliente *18.5.2008
Gino Strážnický ráj
Adelfilla del Bohex
V. Rozhkov
A. Kulichev
-
 
- třída mladých      
Salvador del Bohex *25.9.2007
Don-Liberador del Bohex
Donna La Ora del Bohex
Michail Gavrosh
S. Akopyan
V2
Yepora de El Siledin *23.4.2007
Quibira do Br Tabayara
Linda de El Siledin
José Salvador Martinéz
István Szanyi

V1, CAJC, KVM

 
- třída otevřená      
Arumba Casa Fila *5.7.2006
Bras Can Xingú
Whoopi FI-IT
Berecz/Tünde
Berecz/Tünde
V3
Cegante Birengo *1.5.2006
Glatisantś Tor le Fise
Keith Strážnický ráj
Gabriela Pavlíčková
Jana Kanálová
VD
Ferero of Red and Brindle *2.9.2006
Leao J. Ribeiro e Maloca dos Filas
Orion do Rafuri
Inge Courtois
Gabriela Pavlíčková
V1, CAC, KV
Stranglehorder Wild Dark Angel *3.3.2006
Stranglehorder Snikers
Plod Ljubvi Zhonaina
Vera Kautto
Vera Kautto
V2
 
- třída šampionů      
Apor do Serano *19.8.2004
Dunga from Red Pretender´s
Fera from Red Pretender´s
István Szányi
Helga a Sándor Kiss
V4
El Diablo Eduardo ze Šakalího dvora *1.6.2002
Simba
Caria ze Šakalího dvora
Hana Vaněčková
Hana Vaněčková
V1, CAC
Glatisant´s Tor le Fise *6.9.2002
Fejedelmi Örizö Castellano
Bomba do Submundo
Péter Gaál
Katalin Boda
V3
Sttomontese Mostro Zorkó *24.7.2004
Dumbo from Red Pretender´s
Sirkán-Bagira Kitti
Agnes Bödör
Bĺa Domján
V2
- třída šampionů      
Jeff Chvatěrubská rokle *162..2000
Oskar FI-IT
Sara v.d.Konquistadoren
Jarmila Zahradníčková
Dana Černá
V1, CAC,
Nej. vet.,
BIS vet.
       
 FENY
- třída štěňat
     
Carita Principesco *24.5.2008
Apor do Serano
Ayama from Red Pretender´s
Sándor Kiss
Helga a Sándor Kiss
VN1
Vitola Principesco *24.5.2008
Apor do Serano
Ayama from Red Pretender´s
Sándor Kiss
Helga a Sándor Kiss
VN2
- třída dorostu      
A-Trinity Canil da Jacobina *4.4.2008
Bradock JB da Santa Luiza
Orfea Angie II de Serra de Itanhandu
Pavlína Velíšková
Gabriela Pavlíčková
VN1
- třída mladých      
Bonita Royal Ville du Jardin *6.10.2007
Glatisantś Tor le Fise
Engenhoso do Submundo
Katalin Bencsikné Gott
Attila Félix Mihalek
D
Enigma Esperanza Birengo *32.10.2007
Leao J. Ribeiro e Maloca do s Filas
Baccara Birengo
Gabriela Pavlíčková
Gabriela Pavlíčková
D
Escada Birengo *32.10.2007
Leao J. Ribeiro e Maloca do s Filas
Baccara Birengo
Gabriela Pavlíčková
Jana Valachová
VD
Gyarmatszéli Durcás Heni *2.8.2007
White-Bull-Dog Pedro
Gyarmatszéli Durcás Elise
Zoltán Fehér
Zsolt Szkaliczka
D
Solana del Bohex *25.9.2007
Don-Liberador del Bohex
Donna La Ora del Bohex
Michail Gavrosh
I. Nikitina
VD
Jegenyevölgyi Harcos Liza *30.6.2007
???
???
???
István Bakonyi
D
   
   
 
- mezitřída      
Cesmíne z Kotlinky *17.6.2007
Leao J. Ribeiro e Maloca do s Filas
Amara z Kotlinky
Eva Srnová
Dana Černá
V1, CAC
- třída otevřená      
120 Senda do Eshabeta II *19.9.2006
# 93 Replicar do Eshabeta II
Java da Bracatinga
Dawna Berg
Hana Vaněčková
V3
Ayama from Red-Pretender´s *21.12.2005
Aragon do Rafiréz
Alien from Red Pretender´s
Tibor Vér
Helga a Sándor Kiss
D
Carambola del Bohex *26.3.2005
Jimenez Bohex
Garmonia del Bohex
Michail Gavrosh
E. I. Diomidova
V1, CAC
Farouka of Red and Brindle *2.9.2006
Leao J. Ribeiro e Maloca dos Filas
Orion do Rafuri
Inge Courtois
N. Buskes
 -
Grizzly -Killer Olivia *21.9.2006
Nato Grosso Atosz
Grizzli-Killer Action Amazon
István Zsolt Petö
Béla Domján
 -
Plod Ljubvi Zhonaina *4.10.2003
Richard
Kastor´s Haus Nastena
S. Proshaeva
Vera Kautto
VD
Sita Harakan *10.12.2005
Uno i de Sao Jose da Lapa
Fenix da Serra de Itanhandu
Sanja Vekic
Katalin Boda
VD
Vibora del Famoco *6.6.2006
Borhes Born Star
Donna Rubia
M.V. Rukavishnikova
V.A. Ananev
V2, r.CAC
   
   
 
- třída šampionů      
Buena-Dicha del Famoco *4.5.2005
Borhes Born Star
Donna Rubia
M.V. Rukavishnikova
V.A. Ananev
V1,CAC
KV, BOB
Gaia ze Šakalího dvora 14.9.2005
Bras Can Xingú
Electra Tonia ze Šakalího dvora
Hana Vaněčková
Hana Vaněčková
VD
Manga from Red-Pretender´s *18.2.2004
Aragon do Rafiréz
Alien from Red Pretender´s
Tibor Vér
Istvan Szabo
V2,r.CAC