Konečné pořadí a výsledky Putovního výstavního poháru FBC 2007

dospělí psi
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Jago
Fi-Box
Nár. vítěz
CACIB
r.CACIB
r.CAC
CACIB
CAC
Klub. vítěz
r.CACIB
15
18
13
6
18
10
15
13
NVP Olomouc
MVP Trenčín (SK)
MVP Brno
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice
MVP Praha
KL MC Mladá Boleslav
MVP Brno
Řehánek
Priehoda (SK)
Dolejšová
Dr. Watten (I)
Ubrová
Dolejšová
Kirchstein (D)
Ing. Dostál DrSc.
108
Zbyněk
Pokorný
Belissario
Monavar
CACIB
Klub. vítěz
r.CACIB
r.CACIB
r.CACIB
CACIB
18
15
13
13
13
18
MVP Brno
KL FBC Kolín
MVP Salzburg (A)
MVP Mladá Boleslav
MVP Tulln (A)
MVP Wels (A) 
Dolejšová
Dr. Watten (I)
Fischer (D)
Kukla
Laamen (FIN)
Giuliani (I)
90
Ing. Josef
Mohelský
El Diablo Eduardo
ze Šakalího dvora
r.CAC
r.CAC
V4
8
6
8,4
MVP Brno
KL FBC Kolín
EV Záhřeb (CR)
Dolejšová
Dr. Watten (I)
Martinez (ARG)
22,4
Hana
Vaněčková
Baldor
z Kotlinky
CAC
CAC
8
8
KL FBC Kolín
KL FBC Praha
Dr. Watten (I)
Pasák
16
Věra
Kohlíková
Armando
Jizerská závěj
r.CAC
r.CAC
6
8
KL FBC Kolín
MVP Praha
Dr. Watten (I)
Dolejšová
14
Jiří
Novák
Jeff
Chvatěrubská rokle
Nej. veteran 8 KL FBC Kolín Dr. Watten (I)
8
Dana a Zbyněk
Černí
Fores
Fi-Box
V3 7,2 MVP Brno Dolejšová
7,2
JUDr.Blanka
Lotreková
Amis
Annenské lázně
V2 5 KL FBC Kolín Dr. Watten (I)
5
Jan
Buršík
Baron
Slo Land
VD4 3,6 MVP Brno Dolejšová
3,6
Alois
Pella
dospělé feny
Gaia
ze Šakalího dvora

CACIB
CAC
CACIB
CACIB
CACIB
CAC
CAC
r.CACIB
CAC
CACA
CACIB
r.CACIB
CACIB
CAC
Klub. vítěz
CACIB
CAC

18
8
18
18
18
12
8
13
8
8
18
13
18
10
15
18
10

MVP Brno
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice
MVP Praha
MVP Litoměřice
EV Záhřeb (CR)
KL FBC Praha
MVP Brno

NVP Mladá Boleslav
NVP Innsbruck (A)
MVP Innsbruck (A)
MVP Mladá Boleslav
 
MVP Tulln (A)
MVP České Budějovice
KL CMC Budapešť (H)
MVP Metz (F)

MVP Praha

Dolejšová
Dr. Watten (I)
Ubrová
Dolejšová
Řehánek
Martinez (ARG)
Pasák
Ing. Dostál DrSc.
Mgr. Ovesná
Mgr. Ovesná
Vondrouš
Kukla
Laamen (FIN)
Václavík
Bacci (BR)
Panet (F)
Ing. Bečková
231
Hana
Vaněčková
Ennie Charmed
Monavar
V
r.CACIB
r.CACIB
r.CAC
r.CAC
r.CAC
V3
CAC
r.CAC
3
13
13
8
6
6
8,4
8
8
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice
MVP Praha
MVP Litoměřice
KL FBC Praha
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
KL KMDPP Uhřiněves

MVP Praha    
Dr. Watten (I)
Ubrová
Dolejšová
Řehánek
Pasák
Mgr. Ovesná
Kukla
Hořák
Ing. Bečková
73,4
Lucie
Hamplová
Agria
od Kaččího potoka
r.CAC
V4
V4
r.CAC
Nár. vítěz
CACIB
6
6
3,6
8
15
18
KL FBC Kolín
MVP Litoměřice
KL FBC Praha
MVP Brno
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
   
Dr. Watten (I)
Řehánek
Pasák
Ing. Dostál DrSc.
Mgr. Ovesná
Kukla
56,6
Jaroslava
Richterová
Ayla
Exeladus
Klub. vítěz
V3
CAC
r.CAC
15
4,8
8
8
KL FBC Kolín
KL FBC Praha
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav   
Dr. Watten (I)
Pasák
Mgr. Ovesná
Kukla
35,8
Stanislava
Žemlová
Cestie de Luci
Monavar
V3
r.CAC
V3
VD1
V3
5,2
8
7,2
8
7,2
KL FBC Kolín
MVP Praha
MVP Litoměřice
EV Záhřeb (CR)
MVP Praha
Dr. Watten (I)
Dolejšová
Řehánek
Martinez (ARG)
Ing. Bečková
35,6
Jiří
Novák
Electra Tonia
ze Šakalího dvora
CAC
V4
8
8,4
KL FBC Kolín
EV Záhřeb (CR)
Dr. Watten (I)
Martinez (ARG)
16,4
Hana
Vaněčková
Graciela
ze Šakalího dvora
V3
VD3
7,2
2,4
MVP Brno
KL FBC Kolín
Dolejšová
Dr. Watten (I)
9,6
Petr
Gottwald
Abora
Fi-Box
Nej. veteran
8
KL FBC Kolín Dr. Watten (I)
8
Dana a Zbyněk
Černí
Brita
Annenské lázně
V4
3,9
KL FBC Kolín Dr. Watten (I)
3,9
Josef
Dreveniak
Athina
Jizerská závěj
VD4
1,2
KL FBC Kolín Dr. Watten (I)
1,2
Václav
Piler
Junioři
společně psi a feny narození od 1.1. 2006
120 Senda
do Eshabeta II
VN1
VN1
VN1
VN1
VN1
VN1
VD3
CAJC
Jungebester
Jungebester
V2
VD1
CAJC
Klub. vít. ml.
V
ítěz mlad.
V2
4
5
5
5
7
4
4,8
8
8
10
7
6
10
15
15
8,4
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice
MVP Praha
MVP Litoměřice
EV Záhřeb (CR)
KL FBC Praha
MVP Brno
NVP Mladá Boleslav
NVP Innsbruck (A)
MVP Innsbruck (A)

MVP Mladá Boleslav
MVP Tulln (A)
MVP České Budějovice
KL CMC Budapešť (H)
MVP Metz (F)
MVP Praha  
Dr. Watten (I)
Ubrová
Dolejšová
Řehánek
Martinez (ARG)
Pasák
Ing. Dostál DrSc.
Mgr. Ovesná
Mgr. Ovesná
Vondrouš
Kukla
Laamen (FIN)
Václavík
Bacci (BR)
Panet (F)
Ing. Bečková
122,2
Hana
Vaněčková
Alfréd
Flying Ear
VD3
Klub. vít. ml.
V2
CAJC
V2
CAJC
V1
CAJC
CAJC
CACIB
CAC
VD3
4,8
15
8,4
10
7
10
6
10
8
18
8
4,8
MVP Brno
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice
MVP Praha
KL MC Mladá Boleslav
MVP Litoměřice
KL FBC Praha
MVP Brno
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
NVP Brno
MVP Praha
Dolejšová
Dr. Watten (I)
Ubrová
Dolejšová
Kirchstein (D)
Řehánek
Pasák
Ing. Dostál DrSc.
Mgr. Ovesná
Kukla
Matyáš (SK)
Ing. Bečková
110
Michal
Truhlář
Alois
Flying Ear
CAJC
Nár. vít. ml.
V3
CAJC
CAJC
VD
10
15
4,8
8
10
1,4
MVP Brno
NVP Nitra (SK)
KL FBC Kolín
NVP Ostrava
MVP České Budějovice
KL MC Mladá Boleslav
Dolejšová
Staviarská (SK)
Dr. Watten (I)
Staviarská (SK)
Ubrová
Kirchstein (D)
49,2
Pavel
Čupr
Amélie
Flying Ear
V4
CAJC
r.CAC
3,9
8
8
KL FBC Kolín
KL FBC Praha
MVP Praha
Dr. Watten (I)
Pasák
Ing. Bečková
19,9
Kateřina Fröhlichová
Apolenka
Flying Ear
V3
V2
r.CAC
5,2
5
8
KL FBC Kolín
KL FBC Praha
MVP Praha
Dr. Watten (I)
Pasák
Ing. Bečková
18,2
Kateřina Fröhlichová
Aron
Ludpap
VN2
VN1
VN1
VN1
3
4
4
5
KL FBC Kolín
KL FBC Praha
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav   
Dr. Watten (I)
Pasák
Mgr. Ovesná
Kukla
16
Ing. Petr
Žemla
Calada
Birengo
Klub. vít. ml. 15 KL FBC Kolín Dr. Watten (I)
15
Petr
Gottwald
Desajado Negona
Birengo
VN1
N2
4
2
KL FBC Kolín
MVP Praha
Dr. Watten (I)
Dolejšová
6
Richard
Philipp
Baghira
Proskovická vyhlídka
VN1 5 MVP Praha Ing. Bečková
5
Doležalovi
Christy
Kukulůvka
VN2 3 KL FBC Kolín Dr. Watten (I)
3
Lucie
Jirčíková
Bart
z Kosických luhů
VD4
VD
1,2
1,4
KL FBC Kolín
KL MC Mladá Boleslav
Dr. Watten (I)
Kirchstein (D)
2,6
Tomáš Syrovátka

Body pro titul:

"KLUBOVÝ ŠAMPIoN"

Jméno psa / feny
počet bodů
majitel
Ennie Charmed Monavar
225,8
Lucie Hamplová
Forest Fi-Box
182,9
JUDr. Blanka Lotreková
Nikita Strážnický ráj
153,2
Jan Buršík
Agria od Kaččího potoka
152
Jaroslava Richterová
Alfréd Flying Ear
131
Truhlář Michal
120 Senda do Eshabeta II
122,2
Hana Vaněčková
El Nino ze Šakalího dvora
102,1
Markéta Šmidbergerová
Ayla Exeladus
72,4
Stanislava Žemlová
Cestie de Luci Monavar
64,4
Jiří Novák
Graciela ze Šakalího dvora
60,4
Petr Gottwald
Alois Flying Ear
52,2
Čupr Pavel
Baldor z Kotlinky
37,2
Věra Kohlíková
Abora Fi-Box
35
Dana a Zbyněk Černí
Baja Ořechovská skála
31
Jaroslav Vacek
Armando Jizerská závěj
28,7
Jiří Novák
Jeff Chvatěrubská rokle
22
Dana a Zbyněk Černí
Amis Annenské lázně
21
Jan Buršík
Xingú Bras Can
21
Dana a Zbyněk Černí
Amélie Flying Ear
19,9
Kateřina Fröhlichová
Apolenka Flying Ear
18,2
Kateřina Fröhlichová
Aron Ludpap
16
Ing. Petr Žemla
Calada Birengo
15
Petr Gottwald
Felipe ze Šakalího dvora
14,2
Jan Škorpík
Ayashee Exeladus
11,6
Ivana Houšková a Miroslav Patera
Blackie Bohemia Patriot
9,6
Ing.arch. Michael Fidra
Benita Bohemia Patriot
8
Ing.arch. Michael Fidra
Desajado Negona Birengo
6
Richard Philipp
Athina Jizerská závěj
5,4
Václav Piler
Baghira Proskovická vyhlídka
5
Doležalovi
Atrey Jizerská závěj
4,9
Žaneta Zajícová
Atis Exeladus
4
Jiří Turnovský
Brita Annenské lázně
3,9
Josef Dreveniak
Baron Slo Land
3,6
Alois Pella
Christy Kukulůvka
3
Lucie Jirčíková
Jezali Fi-Box
3
JUDr. Blanka Lotreková
Bart z Kosických luhů
2,6
Tomáš Syrovátka
Aramis Jizerská závěj
0,6
Pavla Kornelová
Athos Jizerská závěj
0,6
Pavla Kornelová