Konečné pořadí a výsledky Putovního výstavního poháru FBC 2008:

dospělí psi
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Aron
Ludpap
CAJC
V3
CAJC
CAC
VD1
V2
r.CACIB
CAC
10
7,2
8
8
6
5
13
10
MVP Norimberg (D)
MVP České Budějovice

SPV Hradec Králové
KL FBC Praha - Kunratice  
MVP Mladá Boleslav
KL FBC Kolín-Sendražice
MVP České Budějovice
MVP Praha 
Schön (D)
Vondrouš
Dolejšová
Kukla
Barbosov (RU)
Lafay (F)
Mgr. Ovesná
Vondrouš
67,2
Ing. Petr
Žemla
Belissario
Monavar
r.CAC
Vít. spec.v.
r.CAC
r.CAC
r.CACIB
6
15
6
6
13
KL MC Mladá Boleslav
SPV Hradec Králové
KL FBC Praha - Kunratice
KL FBC Kolín-Sendražice
MVP Praha
Alessandra (I)
Dolejšová
Kukla
Lafay (F)
Vondrouš
46
Ing. Josef
Mohelský
Alfréd
Flying Ear
V2
r.CACIB
CAC
CAC
8,4
13
8
8
MVP Brno
MVP Praha
SPV Hradec Králové
KL FBC Praha - Kunratice
Benkovský (SK)
Krsová
Dolejšová
Kukla
37,4
Michal
Truhlář
El Diablo Eduardo
ze Šakalího dvora
CAC
V3
CAC
VD
8
4,3
8
6,5
KL FBC Praha - Kunratice
KL FBC Kolín-Sendražice
KL Budapešť (H)
EV Budapešť (H)
Kukla
Lafay (F)
Orsi (BR)
Monfotr (NL)
27,3
Hana
Vaněčková
Jeff
Chvatěrubská rokle
Nej. veterán
Nej. veterán
Nej. veterán
8
8
8
KL MC Mladá Boleslav
KL FBC Kolín-Sendražice
KL Budapešť (H)
Alessandra (I)
Lafay (F)
Orsi (BR)
24
Dana a Zbyněk
Černí
Armando
Jizerská závěj
VD1
VD2
r.CACIB
6
3
13
MVP Litoměřice
KL FBC Praha - Kunratice
MVP Brno
Hořák
Kukla
Dolejšová
22
Jiří
Novák
Amis
Annenské lázně
Nej. veterán 10 MVP Brno Dolejšová
10
Jan
Buršík
Jago
Fi-Box
CAC 8 KL FBC Kolín-Sendražice Lafay (F)
8
Zbyněk
Pokorný
Artuš
Bohemia Patriot
V2 5 KL FBC Kolín-Sendražice Lafay (F)
5
Vladimír
Kolařík
dospělé feny
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
120 Senda
do Eshabeta II
r.CAC
CACIB
CACIB
CAC
CAC
VD1
r.CACIB
Vít. spec. v.
CAC
r.CAC
CAC
CACA
r.CACIB
r.CAC
Klubový v.
CAC
V3
VD
r.CACIB
8
18
18
10
10
6
13
15
8
8
8
8
13
8
15
10
5,2
7
13
MVP Brno
MVP Praha
MVP Colmar (F)
MVP České Budějovice
MVP Budapešť (H)

MVP Budapešť (H)
MVP Litoměřice
SPV Hradec Králové
KL FBC Praha - Kunratice
MVP Brno
NVP Mladá Boleslav
NVP Innsbruck (A)
MVP Innsbruck (A)
MVP Mladá Boleslav
KL FBC Kolín-Sendražice
MVP České Budějovice 
KL Budapešť (H)
EV Budapešť (H)
MVP Praha
Benkovský (SK)
Krsová
Lafay (F)
Vondrouš
Kocsis (H)
Hartmann (H)
Hořák
Dolejšová
Kukla
Dolejšová
Mgr. Ovesná
Z. Branchovich (SCG)
A. Branchovich (SCG)
Barbosov (RU)
Lafay (F)
Mgr. Ovesná
Orsi (BR)
Monfotr (NL)
Vondrouš
201,2
Hana
Vaněčková
Gaia
ze Šakalího dvora

r.CACIB
CAC
r.CACIB
r.CACIB
V2
r.CAC
r.CACIB
Národní v.
CACA
CACIB
r.CAC
r.CAC
r.CACIB
VD
VD

13
10
13
13
7
8
13
15
8
18
8
6
13
2
6
MVP Brno
MVP Praha
MVP České Budějovice
MVP Budapešť (H)
MVP Budapešť (H)
MVP Litoměřice
MVP Brno
NVP Mladá Boleslav
NVP Innsbruck (A)
MVP Innsbruck (A)
MVP Mladá Boleslav
KL FBC Kolín-Sendražice
MVP České Budějovice
KL Budapešť (H)
EV Budapešť (H)
 
Benkovský (SK)
Krsová
Vondrouš
Kocsis (H)
Hartmann (H)
Hořák
Dolejšová
Mgr. Ovesná
Z. Branchovich (SCG)
A. Branchovich (SCG)
Barbosov (RU)
Lafay (F)
Mgr. Ovesná
Orsi (BR)
Monfotr (NL)
153
Hana
Vaněčková
Ennie Charmed
Monavar
  

r.CACIB
CACIB
CACIB
CAC
VD3
CAC
r.CAC

13
18
18
8
2,4
8
8
MVP Praha
MVP České Budějovice 
MVP Litoměřice
KL FBC Praha - Kunratice
KL FBC Kolín-Sendražice
KL KMDPP Újezd/lesy
MVP Praha
Krsová
Vondrouš
Hořák
Kukla
Lafay (F)
Hořák
Vondrouš
75,4
Lucie
Hamplová
Ayla
Exeladus
r.CACIB
r.CAC
CAC
V1
V4
V4
13
8
8
7,2
6,5
5,4
MVP Norimberg (D)
MVP České Budějovice 
SPV Hradec Králové
KL FBC Praha - Kunratice
MVP Mladá Boleslav
KL FBC Kolín-Sendražice
Schön (D)
Vondrouš
Dolejšová
Kukla
Barbosov (RU)
Lafay (F)
48,1
Stanislava
Žemlová
Jazmína
Fi-Box
CACIB
r.CAC
r.CAC
VD1
18
6
8
6
MVP Mladá Boleslav
KL FBC Kolín-Sendražice
MVP České Budějovice 
MVP Tulln (A)
Barbosov (RU)
Lafay (F)
Mgr. Ovesná
Maissen-Jarisch (A)
38
Ing. Martin
Filip
Cestie de Luci
Monavar
CAC
V3
r.CAC
10
4,8
8
MVP Litoměřice
KL FBC Praha - Kunratice
MVP Brno
Hořák
Kukla
Dolejšová
22,8
Jiří
Novák
Belissa
z Kosických luhů
V2 6
KL FBC Praha - Kunratice Kukla
6
Michal
Füleky
Amelie
Flying Ear
V3 5,6 KL FBC Kolín-Sendražice Lafay (F)
5,6
Kateřina Fröhlichová
Agata
z Berchtoldova rodu
VD 1,8 KL FBC Kolín-Sendražice Lafay (F)
1,8
Oksana Vecková
Apolenka
Flying Ear
VD 1,8 KL FBC Kolín-Sendražice Lafay (F)
1,8
Kateřina Fröhlichová
Brita
Annenské lázně
VD 1,8 KL FBC Kolín-Sendražice Lafay (F)
1,8
Josef
Dreveniak
Junioři
společně psi a feny narození od 1.1. 2007
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Baghira
Proskovická vyhlídka
VN1
CAJC
CAJC
CAJC
CAJC
CAJC
CAJC
V2
CAJC
V2
CAJC
V2
r.CAC
CAC
Národní v.
CAC
CACIB
CACIB
6
10
10
10
10
10
10
6
10
7
10
6
8
8
15
10
18
18
MVP Brno
MVP Praha
MVP České Budějovice
MVP Litoměřice
MVP Neumünster (D)
MVP Lešno (PL)
MVP Nitra (SK)
KL FBC Praha - Kunratice
MVP Bratislava I (SK)
MVP Bratislava II (SK)
MVP Mladá Boleslav
KL FBC Kolín-Sendražice
MVP České Budějovice 
KL KMDPP Újezd/lesy
NVP Brno
MVP Praha
MVP Wels (A)
MVP Wels (A)
Benkovský (SK)
Krsová
Vondrouš
Hořák
Kostopulos (GR)
Adeheimer (D)
Niciewicz (PL)
Kukla
Mach (CH)
Chapiro (F)
Barbosov (RU)
Lafay (F)
Mgr. Ovesná
Hořák
Matyáš (SK)
Vondrouš
Müller (CH)
Vandoni (I)
186
Dagmar a Jan
Doležalovi
Cesmine
z Kotlinky
VN2
Vítěz mlad.
Vítěz mlad.
Vítěz mlad.
Vítěz mlad.
Vítěz mlad.
Kl. vítěz ml.
CAJC
CAJC
CACIB
CAC
VD
4,8
15
15
15
15
15
15
8
10
18
8
6
MVP Brno
MVP Colmar (F)
MVP Celje (SLO)
MVP Celje (SLO)
MVP Budapešť (H)
MVP Budapešť (H)    
KL MC Mladá Boleslav
KL FBC Praha - Kunratice
MVP Brno
MVP České Budějovice 
KL Budapešť (H)
EV Budapešť (H
Benkovský (SK)
Lafay (F)
Selimović (CRO)
Řehánek
Kocsis (H)
Hartmann (H)
Alessandra (I)
Kukla
Dolejšová
Mgr. Ovesná
Orsi (BR)
Monfotr (NL)
142,8
Dana
Černá
Beate
Fidelidat

VN1
VN1
VN1
VN1
V2
CAJC
CAJC
VD2
VD2

5
4 ,8
5
5
5
10
10
5
5
MVP Mladá Boleslav
KL FBC Kolín-Sendražice
MVP České Budějovice
MVP Tulln (A)
 
NVP Brno
MVP Nitra (SK)
MVP Praha
MVP Wels (A)
MVP Wels (A) 
Barbosov (RU)
Lafay (F)
Mgr. Ovesná
Maissen-Jarisch (A)
Matyáš (SK)
Piskay (SK)
Vondrouš
Müller (CH)
Vandoni (I)  
54,8
Ing. Martin
Filip
Bonnie
Fidelidat
VN1
VN2
VN3
5
4
2,4
MVP Litoměřice
MVP Mladá Boleslav
KL FBC Kolín-Sendražice
Hořák
Barbosov (RU)
Lafay (F)
11,4
Jaroslava
Khaurová
Girlandina
de Sol Casa
  
VD
VD2
VD3
3,9
5
2,4
MVP Praha
MVP České Budějovice
KL FBC Kolín-Sendražice
Krsová
Vondrouš
Lafay (F)
11,3
Martin
Šlajer
Tina
Maloca dos Filas
do Paiaguas
r.CAC 6 KL FBC Kolín-Sendražice Lafay (F)
6
Dana
Černá
Toro
Maloca dos Filas
do Paiaguas
V1 6 KL FBC Kolín-Sendražice Lafay (F)
6
Klára
Filipová

Body pro titul:

"KLUBOVÝ ŠAMPIoN"

Jméno psa / feny
počet bodů
majitel
Baghira Proskovická vyhlídka
208
Dagmar a Jan Doležalovi
Cesmine z Kotlinky
186,8
Dana Černá
Alfréd Flying Ear
168,4
Michal Truhlář
Agria od Kaččího potoka
152
Jaroslava Richterová
Ayla Exeladus
120,5
Stanislava Žemlová
Jeff Chvatěrubská rokle
106
Dana a Zbyněk Černí
El Nino ze Šakalího dvora
102,1
Markéta Šmidbergerová
Cestie de Luci Monavar
87,2
Jiří Novák
Aron Ludpap
83,2
Ing. Petr Žemla
Graciela ze Šakalího dvora
60,4
Petr Gottwald
Beate Fidelidat
54,8
Ing. Martin Filip
Armando Jizerská závěj
50,7
Jiří Novák
Jazmína Fi-Box
38
Ing. Martin Filip
Baldor z Kotlinky
37,2
Věra Kohlíková
Abora Fi-Box
35
Dana a Zbyněk Černí
Amis Annenské lázně
31
Jan Buršík
Amélie Flying Ear
27,1
Kateřina Fröhlichová
Xingú Bras Can
21
Dana a Zbyněk Černí
Apolenka Flying Ear
20
Kateřina Fröhlichová
Calada Birengo
15
Petr Gottwald
Felipe ze Šakalího dvora
14,2
Jan Škorpík
Ayashee Exeladus
11,6
Ivana Houšková a Miroslav Patera
Bonnie Fidelidat
11,4
Jaroslava Khaurová
Girlandina de Sol Casa
11,3
Martin Šlajer
Blackie Bohemia Patriot
9,6
Ing.arch. Michael Fidra
Benita Bohemia Patriot
8
Ing.arch. Michael Fidra
Tina Clink Maloca dos Filas do Paiaguas
6
Dana Černá
Toro Maloca dos Filas do Paiaguas
6
Klára Filipová
Belissa z Kosických luhů
6
Michal Füleky
Desajado Negona Birengo
6
Richard Philipp
Brita Annenské lázně
5,7
Josef Dreveniak
Athina Jizerská závěj
5,4
Václav Piler
Artuš Bohemia Patriot
5
Vladimír Kolařík
Atrey Jizerská závěj
4,9
Žaneta Zajícová
Baron Slo Land
3,6
Alois Pella
Bart z Kosických luhů
2,6
Tomáš Syrovátka
Agata z Berchtoldova rodu
1,8
Oksana Vecková