Konečné výsledky a pořadí Putovního výstavního poháru FBC 2009:

dospělí psi
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Toro
da Maloca dos Filas
do Paiaguas
VD1
r.CAC
VD3
r.CACIB
CACIB
r.CACIB
CACIB
CACIB
Klubový v.
CAC
VD1
CACIB
r.CACIB
r.CACIB
VSV
Národní v.
r.CAC
r.CAC
Národní v.
6
10
8
20
25
20
25
25
20
12
6
25
20
20
30
20
40
18
20
NV Nitra
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice
MVP Praha
MVP Bratislava I (SK)
MVP Bratislava II (SK)
MVP Leszno
MVP Salzburg
KL MC Mladá Boleslav
KL FBC Praha-Kunratice
NVP Raciborz (PL)
MVP Brno
MVP Szombathely (H)
MVP Oberwart (A)
SP-FBC Kolín
NVP Rybnik (PL)
SV Bratislava (SK)
MVP Nitra (SK)
NVP Nowa Ruda (PL)
Piskay (SK)
Dr. Ing. Panet (F)
Hořák
Václavík
Csépai (H)
Ridarčíková (SK)
Lavente (H)
Reisinger (D)
Roosenboom (BE)
Ing. Jančík
Mrowiec (PL)
Ing. Jančík
Thévenon (F)
Blümel (A)
MVDr. Reader (BR)
Ing.Jančík
Martinéz (ARG)
Zake (PL)
Ing. Jančík
370
Ing. Martin
Filip
Armin
Karlův dvůr
Klubový v.
CAC
25
15
KL FBC Kolín
SP-FBC Kolín
Dr. Ing. Panet (F)
MVDr. Reader (BR)
40
Ing. Martin
Filip
Belissario
Monavar
r.CAC
V
10
26
KL FBC Kolín
SV Bratislava (SK)
Dr. Ing. Panet (F)
Martinéz (ARG)   
36
Ing. Josef
Mohelský
Jeff
Chvatěrubská rokle
Nej. veterán 20 MVP Brno I. Dr. Watten (I)
20
Dana
Černá
El Diablo Eduardo
ze Šakalího dvora
V3
VD1
7
8
KL FBC Kolín
SP-FBC Kolín
Dr. Ing. Panet (F)
MVDr. Reader (BR)
15
Hana
Vaněčková
dospělé feny
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
120 Senda
do Eshabeta II
r.CACIB
Klubový v.
CACIB
r.CACIB
CACIB
CAC
r.CACIB
CACIB
r.CACIB
VSV
CACIB
20
25
25
20
25
12
20
25
20
30
25
MVP Brno I.
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice
MVP Praha
MVP Litoměřice
KL FBC Praha-Kunratice
MVP Brno
MVP Szombathely (H)
MVP Oberwart (A)
SP-FBC Kolín
MVP Tulln (A)
Dr. Watten (I)
Dr. Ing. Panet (F)
Hořák
Václavík
Mgr. Ovesná
Ing. Jančík
Ing. Jančík
Thévenon (F)
Blümel (A)
MVDr. Reader (BR)
Dr. Inzoli (I)
247
Hana
Vaněčková
Baghira
Proskovická vyhlídka
Národní v.
V4
r.CAC
CACIB
CACIB
CAC
CACIB
Klubový v.
r.CACIB
r.CAC
CACIB
r.CACIB
20
12
18
25
25
12
25
20
20
18
25
20
NVP Olomouc
MVP Brno I.
MVP Brno II.
MVP Graz (A)
MVP Berlín (D)
KL FBC Kolín
MVP Praha
KL MC Mladá Boleslav
MVP Litoměřice
MVP Brno
MVP Wels I. (A)
MVP Wels II. (A)
Ing. Jančík
Dr. Watten (I)
Adlt
S.Jurgen (A)
Schön (D)
Dr. Ing. Panet (F)
Václavík
Roosemboom (BE)
Mgr. Ovesná
Ing. Jančík
Dr .Schimpf (A)
Corna (I)
240
Dagmar a Jan
Doležalovi
Abora
Fi-Box
Nej. veteran
Nej. veteran
   
20
50
MVP Brno
SV Bratislava (SK)
Ing. Jančík
Martinéz (ARG) 
70
Dana a Zbyněk
Černí
Jazmína
Fi-Box
r.CAC
CAC
CAC
CACIB
CAC
10
15
10
25
10
KL FBC Kolín
SP-FBC Kolín
NVP Rybnik (PL)
MVP Nitra (SK)
NVP Nowa Ruda (PL)
Dr. Ing. Panet (F)
MVDr. Reader (BR)
Ing.Jančík
Zake (PL)
Ing. Jančík
70
Ing. Martin
Filip
Cesmine
z Kotlinky
CACIB 60 SV Bratislava (SK)   Martinéz (ARG) 
60
Dana
Černá
Gaia
ze Šakalího dvora
r.CAC 40 SV Bratislava (SK)   Martinéz (ARG) 
40
Hana
Vaněčková
Ennie Charmed
Monavar
  

V4
CACIB

9
25
SP-FBC Kolín
MVP Praha
MVDr. Reader (BR)
Ruskovaara (FIN)
34
Lucie
Hamplová
Amelie
Flying Ear
V3
CAC
r.CAC
7
12
12
KL FBC Kolín
KL FBC Praha-Kunratice
SP-FBC Kolín
Dr. Ing. Panet (F)
Ing. Jančík
MVDr. Reader (BR)
31
Kateřina Fröhlichová
Apolenka
Flying Ear
V1
r.CAC
V3
9
10
10
KL FBC Kolín
KL FBC Praha-Kunratice
SP-FBC Kolín
Dr. Ing. Panet (F)
Ing. Jančík
MVDr. Reader (BR)
29
Kateřina Fröhlichová
Electra Tonia
ze Šakalího dvora
Nej. senior 15 SP-FBC Kolín MVDr. Reader (BR)
15
Hana
Vaněčková
Ayla
Exeladus
V3 7 KL FBC Kolín Dr. Ing. Panet (F)
7
Stanislava
Žemlová
Athina
Jizerská závěj
VD
VD
3
4
KL FBC Kolín
SP-FBC Kolín
Dr. Ing. Panet (F)
MVDr. Reader (BR)
7
Václav
Piler
Girlandina
de Sol Casa
  
V4 6 KL FBC Kolín Dr. Ing. Panet (F)
6
Martin
Šlajer
Tina
da Maloca dos Filas
do Paiaguas
VD 3 KL FBC Kolín Dr. Ing. Panet (F)
3
Dana
Černá
Junioři
společně psi a feny narození od 1.1. 2008
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Beate
Fidelidat

V2
CAJC
CAJC
Kl. vít. ml.
CAJC
CAJC
V2
V2
CAJC
CAJC
CAJC
CAJC
Kl.vít. ml.
r.CACIB
CAJC
CACIB
CACIB
CACIB
CACIB
V3
CAC
Národní v.
CAJC
r.CACIB
CACIB
Národní v.
r.CACIB
CACIB
r.CAC
Národní v.
V3
r.CACIB
Národní v.

7
20
20
20
20
20
14
14
20
20
10
20
25
20
20
25
25
25
25
6
12
20
10
20
25
20
20
25
12
20
28
20
20
NVP Olomouc
MVP Innsbruck (A)
MVP Ljubjana (SLO)
KL Ljubjana (SLO)
MVP Promostovje (SLO)
MVP Trenčín (SK)
MVP Brno I.
MVP Brno II.
MVP Graz (A)
MVP Katowice (PL)
NV Nitra
MVP Wieselburg
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice
MVP Praha
MVP Bratislava I (SK)
MVP Bratislava II (SK)
MVP Leszno
MVP Salzburg
KL MC Mladá Boleslav
KL FBC Praha-Kunratice
NVP Walbrzych (PL)
NVP Raciborz  (PL)
MVP Krakow (PL)
MVP Brno
NVP Košice
MVP Szombathely (H)
MVP Oberwart (A)
SP-FBC Kolín
NVP Rybnik (PL)
SV Bratislava (SK)
MVP Nitra (SK)
NVP Nowa Ruda (PL)
Ing. Jančík
Maissen-Jarisch(A)
Alcrudo (E)
Bogovčič (SLO)
Ivanhischeva (RUS)
Benkovský (SK)
Dr. Watten (I)
Adlt
Jürgen (A)
Štefík (SK)
Piskay (SK)
Phyllis (A)
Panet (F)
Hořák
Václavík
Csépai (H)
Ridarčíková (SK)
Lavente (H)
Reisinger (D)
Roosenboom (BE)
Ing. Jančík
Okarmus (PL)
Mrowiec (PL)
Niciewicz (PL)
Ing. Jančík
Havelka (SK)
Thévenon (F)
Blümel (A)
MVDr. Reader (BR)
Ing.Jančík
Martinéz (ARG)
Zake (PL)
Ing. Jančík
628
Ing. Martin
Filip
Rajavi
do Fortal do Fila
VSVM
Vítěz ml.
VD
V2
CAJC
CAJC
30
20
16
7
20
20
SP-FBC Kolín
MVP Tulln (A)
SV Bratislava (SK)
NVP Brno
MVP České Budějovice
MVP Praha
MVDr. Reader (BR)
Dr. Inzoli (I)
Martinéz (ARG) 
Vondrouš
Václavík  
Ruskovaara (FIN)
113
Hana
Vaněčková
Gaja
Ne-Fi Dogs

VN1
VN1
V2
V2
V4
V3

10
10
8
14
9
6
MVP Brno I.
MVP Brno II.
KL FBC Kolín
MVP Brno
SP-FBC Kolín
NVP Brno
Dr. Watten (I)
Adlt
Dr. Ing. Panet (F)
Ing. Jančík
MVDr. Reader (BR)
Vondrouš    
57
Marek
Dvořák
Hirsuto
ze Šakalího dvora

VN1
CAJC
VD3
VD
V2

7
12
6
16
14
KL FBC Kolín
KL FBC Praha-Kunratice
SP-FBC Kolín
SV Bratislava (SK)
MVP Praha
Dr. Ing. Panet (F)
Ing. Jančík
MVDr. Reader (BR)
Martinéz (ARG)
Ruskovaara (FIN) 
55
Markéta
Šmidbergerová
Bonnie
Fidelidat
VD3
CAJC
8
20
MVP Praha
MVP Litoměřice
Václavík
Mgr. Ovesná
28
Jaroslava
Khaurová
Kerry da Barra
Monavar

VN1
VN2
V3

7
6
10
KL FBC Kolín
KL FBC Praha-Kunratice
SP-FBC Kolín
Dr. Ing. Panet (F)
Ing. Jančík
MVDr. Reader (BR)
23
Oldřich
Duchan
Trias
da Santa Luzia
VN1
VN1
8
10
SP-FBC Kolín
MVP Praha
MVDr. Reader (BR)
Ruskovaara (FIN)
18
Dagmar a Jan
Doležalovi

Body po přepočtení pro titul:

"KLUBOVÝ ŠAMPIoN"

Jméno psa / feny
počet bodů
majitel
Cesmine z Kotlinky
369
Dana Černá
Alfréd Flying Ear
269
Michal Truhlář
Agria od Kaččího potoka
243
Jaroslava Richterová
Ayla Exeladus
200
Stanislava Žemlová
Jeff Chvatěrubská rokle
190
Dana a Zbyněk Černí
El Nino ze Šakalího dvora
163
Markéta Šmidbergerová
Abora Fi-Box
146
Dana a Zbyněk Černí
Jazmína Fi-Box
142
Ing. Martin Filip
Cestie de Luci Monavar
140
Jiří Novák
Rajavi do Fortal do Fila
123
Hana Vaněčková
Armando Jizerská závěj
81
Jiří Novák
Amélie Flying Ear
74
Kateřina Fröhlichová
Apolenka Flying Ear
61
Kateřina Fröhlichová
Gaja Ne-Fi Dogs
57
Marek Dvořák
Hirsuto ze Šakalího dvora
55
Markéta Šmidbergerová
Armin Karlův dvůr
50
Ing. Martin Filip
Bonnie Fidelidat
46
Jaroslava Khaurová
Xingú Bras Can
34
Dana a Zbyněk Černí
Girlandina de Sol Casa
24
Martin Šlajer
Kerry da Barra Monavar
23
Oldřich Duchan
Trias da Santa Luzia
18
Dagmar a Jan Doležalovi
Athina Jizerská závěj
16
Václav Piler
Blackie Bohemia Patriot
15
Ing.arch. Michael Fidra
Benita Bohemia Patriot
13
Ing.arch. Michael Fidra
Tina da Maloca dos Filas do Paiaguas
13
Dana Černá
Belissa z Kosických luhů
10
Michal Füleky
Desajado Negona Birengo
10
Richard Philipp
Brita Annenské lázně
9
Josef Dreveniak
Artuš Bohemia Patriot
8
Vladimír Kolařík
Bart z Kosických luhů
4
Tomáš Syrovátka
Agata z Berchtoldova rodu
3
Oksana Vecková