Konečné pořadí a výsledky Putovního výstavního poháru FBC 2010:

dospělí psi
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Toro
da Maloca dos Filas
do Paiaguas
Národní v.
CACIB
CACIB
CACIB
r.CACIB
CACIB
Národní v.
CACIB
CACIB
Klubový v.
CACIB
CACIB
CACIB
CACIB
CACIB
CAC
CACIB
CACIB
CACIB
Svět.vítěz
r.CAC
CAC
CAC
V
CAC
CACIB
20
25
25
25
20
25
20
25
25
25
25
25
25
25
25
10
25
25
25
60
8
10
10
16
10
25
NVP Olomouc
MVP Trenčín
MVP Brno I
MVP Brno II
MVP Rzeszów (PL)
MVP Graz (A)
NVP Nitra (SK)
MVP Miskolc I. (H)
MVP Miskolc II. (H)
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice
MVP Litoměřice
MVP Brno
MVP Bratislava I.
MVP Bratislava II.
NVP Senec
MVP Nitra
MVP Klagenfurt I.(A)
MVP Klagenfurt II.(A)
SVP Herning (DK)
SP MC Nezamyslice NVP Brno
KL Celje (SLO)
EVP Celje (SLO)
KL KMDPP Rychety
MVP České Budějovice
Mgr. Ovesná
Bíroš (SK)
Matyáš (SK)
Polgár
Blümel (A)
Kirschbichler (A)
Csépai (HU)
Oleynikova (UA)
Harsányi (HU)
Bruckner (A)
Ing. Jančík
Dolejšová
Dondina (I)
Szutkiewicsz (PL)
Václavík
Piskay (SK)
Havelka (SK)
Di Lorenzo (I)
Jezek (HR)
Martinéz (ARG)
Bíroš (SK)
Hořák
Bosch (NL)
Dr. Alessandra (I)
Hořák
Ing. Jančík
584
Ing. Martin
Filip
Baron
Moničin ráj
VD3
r.CAC
Národní v.
r.CACIB
5
18
20
20
KL FBC Kolín
MVP Litoměřice  
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
Bruckner (A)
Dolejšová  
Mrowiec (PL)
Václavík 
63
Mgr. Hana
Varníčková
El Diablo Eduardo
ze Šakalího dvora
Nej. veterán
Nej. veterán
Nej. veterán
V 1
12
20
10
15
KL FBC Praha-Kunratice
MVP Mladá Boleslav
KL KMDPP Rychety
MVP České Budějovice 
Němec
Václavík 
Hořák
Ing. Jančík  
57
Hana
Vaněčková
Belissario
Monavar
Nej. senior 12 KL FBC Kolín Bruckner (A)
12
Ing. Josef
Mohelský
Armin
Karlův dvůr
CAC 12 KL FBC Kolín Bruckner (A)
12
Ing. Martin
Filip
dospělé feny
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Beate
Fidelidat

CAC
r.CACIB
r.CAC
V 3
CACIB
r.CACIB
Národní v.
CACIB
CACIB
r.CAC
r.CACIB
CACIB
CACIB
CACIB
CAC
CAC
CACIB
CACIB
CACIB
V
Víť. sp .v.
Národní v.
r.CAC
V 4
CAC
r.CACIB

10
20
18
13
25
20
20
25
25
10
20
25
25
25
20
10
25
25
25
26
20
20
8
17
10
20
NVP Olomouc
MVP Trenčín
MVP Brno I
MVP Brno II
MVP Rzeszów (PL)
MVP Graz (A)
NVP Nitra (SK)
MVP Miskolc I. (H)
MVP Miskolc II. (H)
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice
MVP Litoměřice
MVP Brno
MVP Bratislava I.
MVP Bratislava II.
NVP Senec
MVP Nitra
MVP Klagenfurt I.(A)
MVP Klagenfurt II.(A)
SVP Herning (DK)
SP MC Nezamyslice
NVP Brno
KL Celje (SLO)
EVP Celje (SLO)
KL KMDPP Rychety
MVP České Budějovice
Mgr. Ovesná
Bíroš (SK)
Matyáš (SK)
Polgár
Blümel (A)
Kirschbichler (A)
Csépai (HU)
Oleynikova (UA)
Harsányi (HU)
Bruckner (A)
Ing. Jančík
Dolejšová
Dondina (I)
Szutkiewicsz (PL)
Václavík
Piskay (SK)
Havelka (SK)
Di Lorenzo (I)
Jezek (HR)
Martinéz (ARG)
Bíroš (SK)
Hořák
Bosch (NL)
Dr. Alessandra (I)
Hořák
Ing. Jančík
507
Ing. Martin
Filip
Baghira
Proskovická vyhlídka
Národní v.
CACIB
CACIB  
Klubový v. 
CACIB
Klubový v.  
CAC
V
CACIB
Národní v. 
CACIB
Národní v.
V
r.CACIB
20
25
25
25
25
20
12
26
25
20
25
20
4
40
NVP Olomouc
MVP Brno I
MVP Brno II
KL FBC Kolín
MVP Praha
KL MC Ml. Boleslav
KL FBC Praha-Kunratice
SVP Herning (DK)
MVP Bremen(D)
NVP Bremen (D)
MVP Lipsko (D)
NVP Lipsko (D)
KL Celje (SLO)
EVP Celje (SLO)
Mgr. Ovesná
Matyáš (SK)
Polgár
Bruckner (A)
Dolejšová
Kaurek (A)
Němec 
Martinéz (ARG)
Hubenthal (D)
Roth (D)
Blaha (A)
Schicker (D)
Bosch (NL)
Dr. Alessandra (I)
312
Dagmar a Jan
Doležalovi
Rajavi
do Fortal do Fila
CAJC
CAJC
CACIB
r.CAC
r.CACIB
CAC
VD 1
CAC
VD 1
CAC
VD 1
CAC
CACIB
CAC
V 1
r.CACIB
r.CACIB
20
20
25
18
20
12
10
10
10
10
15
10
25
10
15
20
20
MVP Brno I
MVP Brno II
MVP České Budějovice
MVP Praha
MVP Litoměřice
KL FBC Praha-Kunratice
MVP Brno
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
NVP Brno
EVP Celje (SLO)
KL KMDPP Rychety
MVP České Budějovice
NVP Metz
MVP Metz
MVP Wels
MVP Wels
Matyáš (SK)
Polgár
Ing. Jančík
Dolejšová 
Dolejšová
Němec
Dondina (I)  
Mrowiec (PL)
Václavík
Hořák
Dr. Alessandra (I) 
Hořák
Ing. Jančík
Leblond (F)
Soulat (F)
Ercegovic (HR)
Dr. Watten (I)
270
Hana
Vaněčková
Electra Tonia
ze Šakalího dvora
V1
Nej. veterán
VD1
Nej. veterán
V1
Nej. veterán
9
20
6
10
10
20
KL FBC Kolín
MVP Brno
NVP Mladá Boleslav
NVP Brno
KL KMDPP Rychety
MVP České Budějovice 
Bruckner (A)
Dondina (I)
Mrowiec (PL)
Hořák
Hořák
Ing. Jančík
75
Hana
Vaněčková
Cesmine
z Kotlinky
CAC
VD1
20
7
MVP Brno II
KL FBC Kolín
Polgár
Bruckner (A)
27
Dana
Černá
Kerry da Barra
Monavar

CAJC
VD2

12
9
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice 
Bruckner (A)
Ing. Jančík
21
Oldřich
Duchan
Ennie Charmed
Monavar
  

r.CAC
r.CAC

10
8
KL FBC Praha-Kunratice
KL KMDPP Rychety  
Němec
Hořák 
18
Lucie
Hamplová
120 Senda
do Eshabeta II
V 16 EVP Celje (SLO) Dr. Alessandra (I)
16
Hana
Vaněčková
Gaja
Ne-Fi Dogs

CAC

12
KL FBC Kolín Bruckner (A)
12
Marek
Dvořák
Jazmína
Fi-Box
VD3 5 KL FBC Kolín Bruckner (A)
5
Ing. Martin
Filip
Junioři
společně psi a feny narození od 1.1. 2009
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Trias
da Santa Luzia
VN 2
VN 2
CAJC
V 2
CAJC
CAJC
CAJC
CAJC
V 4
VD 4
CAJC
9
9
12
7
20
10
20
10
5
12
10
MVP Brno I
MVP Brno II
KL FBC Kolín 
KL MC Ml. Boleslav
MVP Bremen(D)
NVP Bremen (D)
MVP Lipsko (D)
NVP Lipsko (D)
KL Celje(SLO)
EVP Celje (SLO)
KL KMDPP Rychety
Matyáš (SK)
Polgár
Bruckner (A)
Kaurek (A)
Hubenthal (D)
Roth (D)
Blaha (A)
Schicker (D)
Bosch (NL)
Dr. Alessandra (I)
Hořák
124
Dagmar a Jan
Doležalovi
Jagunco
ze Šakalího dvora
VN 1
VN 1
VN 1
VN 1
VN 1
VN 1
VN 1
6
6
10
6
10
10
10
NVP Brno
KL KMDPP Rychety
MVP České Budějovice
NVP Metz
MVP Metz
MVP Wels
MVP Wels
Hořák
Hořák
Ing. Jančík
Leblond (F)
Soulat (F)
Ercegovic (HR)
Dr. Watten (I)
58
Hana
Vaněčková
Angelina
z Březeneckého kopce
VN 2
VN 2
VN 3
VD 1
CAJC
V 2
6
9
5
6
20
7
KL FBC Kolín
MVP Praha
KL FBC Praha-Kunratice
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
KL KMDPP Rychety  
Bruckner (A)
Dolejšová
Němec 
Mrowiec (PL)
Václavík
Hořák
53
Renata Šinaglová
Ilharga
ze Šakalího dvora
VN 1
VN 1
VN 3
V 2
7
7
8
14
KL FBC Kolín
KL FBC Praha-Kunratice
MVP Mladá Boleslav
MVP České Budějovice 
Bruckner (A)
Němec
Václavík
Ing. Jančík  
36
Jaroslava Borková
Agatha
z Březeneckého kopce
VN 3
VN 3
VN 2
VD 3
VD 4
5
8
9
4
7
KL FBC Kolín
MVP Praha
MVP Litoměřice  
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
Bruckner (A)
Dolejšová
Dolejšová
Mrowiec (PL)
Václavík
33
Jaroslava Richterová
Insigne
ze Šakalího dvora
N 3
VN 1
N 1
VN 2
4
10
5
9
KL FBC Kolín 
MVP Litoměřice  
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
Bruckner (A) 
Dolejšová
Mrowiec (PL)
Václavík
28
Mgr. Hana Varníčková
Agnes Torres
Legura
VN 1
VN 1
VN 1
10
6
10
MVP Mladá Boleslav
KL KMDPP Rychety
MVP České Budějovice 
Václavík
Hořák
Ing. Jančík
26
Lucie
Hamplová
Ubirajara Sertao
do Toledo
VN 1
CAJC
6
20
SP MC Nezamyslice
MVP Wels
Bíroš (SK)
Dr. Watten (I)
26
Dana
Černá
Hassani Grande
Birengo
VN 3
N 3
8
6
MVP Brno I
MVP Brno II
Matyáš (SK)
Polgár
14
Jan
Buršík

Body po přepočtení pro titul:

"KLUBOVÝ ŠAMPIoN"

Jméno psa / feny
počet bodů
majitel
Cesmine z Kotlinky
396
Dana Černá
Agria od Kaččího potoka
243
Jaroslava Richterová
Ayla Exeladus
200
Stanislava Žemlová
Trias da Santa Luzia
172
Dagmar a Jan Doležalovi
El Nino ze Šakalího dvora
163
Markéta Šmidbergerová
Jazmína Fi-Box
147
Ing. Martin Filip
Abora Fi-Box
146
Dana a Zbyněk Černí
Amélie Flying Ear
74
Kateřina Fröhlichová
Gaja Ne-Fi Dogs
69
Marek Dvořák
Baron Moničin ráj
63
Mgr.Hana Varníčková
Armin Karlův dvůr
62
Ing. Martin Filip
Apolenka Flying Ear
61
Kateřina Fröhlichová
Hirsuto ze Šakalího dvora
55
Markéta Šmidbergerová
Angelina z Březeneckého kopce
53
Renata Šináglová
Bonnie Fidelidat
46
Jaroslava Khaurová
Kerry da Barra Monavar
44
Oldřich Duchan
Jagunco ze Šakalího dvora
58
Hana Vaněčková
Ilharga ze Šakalího dvora
36
Jaroslava Borková
Xingú Bras Can
34
Dana a Zbyněk Černí
Agatha z Březeneckého kopce
33
Jaroslava Richterová
Insigne ze Šakalího dvora
28
Mgr.Hana Varníčková
Ubirajara Sertao do Toledo
26
Dana Černá
Agnes Torres Legura
26
Lucie Hamplová
Girlandina de Sol Casa
24
Martin Šlajer
Athina Jizerská závěj
16
Václav Piler
Hassani Grande Birengo
14
Jan Buršík
Tina da Maloca dos Filas do Paiaguas
13
Dana Černá
Belissa z Kosických luhů
10
Michal Füleky