Konečné pořadí a výsledky Putovního výstavního poháru FBC 2011:

dospělí psi
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Trias
da BR Santa Luzia
CAC
CACIB
V
r.CAC
r.CAC
Národní v.
CACIB
r.CACIB
12
25
4
8
8
20
25
20
KL FBC Kolín
MVP Praha
KL MCA Sommerein (A)
KL MC Praha
KVMC Malá Lapáš (SK)
NVP Lipsko (D)
MVP Lipsko (D)
MVP Praha
Taborda (PT)
Hořák
Dr. Inzoli (I)
di Chicco (I)
Csaba (HU) 
Guliix (D)
Pohling (D)
Polgar
122
Dagmar a Jan
Doležalovi
Aki
z Labské
CAC
r.CACIB
CACIB
CAC
CAC
12
20
25
10
10
KL FBC Kolín
MVP Praha
MVP Litoměřice
KL MC Praha
NVP Mladá Boleslav
Taborda (PT)
Hořák
Vondrouš
di Chicco (I)

Havelka (SK)  
77
Lucie
Fasciolo-Krotká
Toro
da Maloca dos Filas
do Paiaguas
Klubový v.
Národní v.
25
20
KL FBC Kolín
NVP Brno
Taborda (PT)
Kavčič (SLO)
45
Mgr. Klára
Filipová
Baron
Moničin ráj
V
Národní v.
VD 1
5
20
10
KL FBC Kolín
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
Taborda (PT)
Havelka (SK)
Ing. Jančík
35
Mgr. Hana
Varníčková
Belissario
Monavar
V 1
BOV
9
25
KL FBC Kolín
MVP Praha
Taborda (PT)
Hořák
34
Ing. Josef
Mohelský
dospělé feny
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Rajavi
do Fortal do Fila
r.CACIB
r.CACIB
V 2
CACIB
CACIB
CACIB
CACIB
VSV
CAC
CACIB
CACIB
CACIB
20
20
8
25
25
25
25
20
12
25
25
25
MVP Brno I
MVP Brno II
KL FBC Kolín
MVP Č. Budějovice
MVP Bratislava I (SK)
MVP Bratislava II (SK)
MVP Litoměřice
SPV Lysá n/Labem
KL FBC Praha-Kunratice
MVP Brno
MVP Innsbruck I. (A)
MVP Innsbruck II. (A)
Mgr. Ovesná
Hořák
Taborda (PT)
Řehánek
Munteanu (RO)
Pokas (PT)
Vondrouš
Němec
Beradze (GEO)
Beradze (GEO)
van Montfoort (NL)
De Giuliani (I)
255
Hana
Vaněčková
Angelina
z Březeneckého kopce
BOJ
CAJC
BOJ
CACIB
CAC
r.CAC
VD 1
V 2
r. CACIB
20
20
25
25
10
8
7
7
20
NVP Olomouc
MVP Brno I
MVP Brno II
MVP Praha
SPV Lysá n/Labem
KL MC Praha
KL FBC Praha-Kunratice
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
Václavík
Mgr. Ovesná
Hořák
Hořák
Němec
di Chicco (I)

Beradze (GEO)
Havelka (SK)
Ing. Jančík
142
Renata Šinaglová
Electra Tonia
ze Šakalího dvora
BOV
BOV
25
60
KL FBC Kolín
SV Paříž (FR)
Taborda (PT)
Pokas (PT)
85
Hana
Vaněčková
Baghira
Proskovická vyhlídka
Klubový v. 
Klubový v. 
CAC
20
20
10
KL MCA Sommerein (A)
KL MC Praha
KVMC Malá Lapáš (SK)
Dr. Inzoli (I)
di Chicco (I)
Csaba (HU)
 
50
Dagmar Doležalová
Insigne
ze Šakalího dvora
VD
Národní v.
V 1
3
20
15
KL FBC Kolín
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
Taborda (PT)
Havelka (SK)
Ing. Jančík
38
Mgr. Hana Varníčková
Beate
Fidelidat
Klubový v.
CAC  
25
10
KL FBC Kolín
NVP Brno
Taborda (PT)
Kavčič (SLO)
35
Mgr. Klára
Filipová
120 Senda
do Eshabeta II
CAC 12 KL FBC Kolín Taborda (PT)
12
Hana
Vaněčková
Zea
Strážnický ráj
r.CAC
10
KL FBC Kolín Taborda (PT)
10
MUDr. Zuzana Chytrá
Agatha
z Březeneckého kopce
V 3
7
KL FBC Kolín Taborda (PT)
7
Jaroslava Richterová
Junioři
společně psi a feny narození od 1.1. 2010
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Jagunco
ze Šakalího dvora
BOJ
V 2
V 2
BOJ
V 2
V 2
BOJ
BOJ
BOJ
BOJ
V
CACIB
CACIB
r.CACIB
CAC
CACIB
CAC
25
14
8
25
14
14
25
20
25
25
26
25
25
20
10
25
20
MVP Brno I
MVP Brno II
KL FBC Kolín
MVP Č. Budějovice
MVP Bratislava I (SK)
MVP Bratislava II (SK)
MVP Litoměřice
SPV Lysá n/Labem
KL FBC Praha-Kunratice
MVP Brno
SV Paříž (FR)
MVP Innsbruck I. (A)
MVP Innsbruck II. (A)
MVP Mladá Boleslav
KL KMDPP Rychety
MVP Č. Budějovice
MVP Praha
Mgr. Ovesná
Hořák
Taborda (PT)
Řehánek
Munteanu (RO)
Pokas (PT)
Vondrouš
Němec
Beradze (GEO)
Beradze (GEO)
Pokas (PT)
van Montfoort (NL)
De Giuliani (I)
Ing. Jančík
Ing. Jančík
Krsová
Polgar
346
Hana
Vaněčková
Agnes Torres
Legura
VD
CAJC
V 1
BOJ
CAJC
CAJC
V 2
CAJC
V 3
CACIB
CACIB
CACIB
Národní v.
CAC
r.CACIB
CACIB
3
20
15
20
20
10
7
12
6
25
25
25
20
10
20
25
KL FBC Kolín
MVP Č. Budějovice
MVP Bratislava II (SK)
NVP Litoměřice
MVP Litoměřice
SPV Lysá n/Labem
KL MC Praha
KL FBC Praha-Kunratice
NVP Mladá Boleslav
MVP Bratislava I.
MVP Bratislava II.
MVP Mladá Boleslav
NVP Brno
KL KMDPP Rychety
MVP Č. Budějovice
MVP Praha
Taborda (PT)
Řehánek
Pokas (PT)
Václavík
Vondrouš
Němec
di Chicco (I)
Beradze (GEO)
Havelka (SK)
Gajevski (PL)
Havelka (SK)
Ing. Jančík
Kavčič (SLO)
Ing. Jančík
Krsová
Polgar
263
Lucie
Hamplová
Ubirajara Sertao
BR do Toledo
V 2
V 3
CAJC
BOJ
BOJ
CAJC
CAJC
V 1
CAJC
CAJC
r.CACIB
r.CAC
14
13
20
25
25
20
20
8
10
10
20
40
MVP Brno I
MVP Brno II
MVP Nitra (SK)
MVP Graz (A)
KL FBC Kolín
MVP Bratislava I (SK)
MVP Bratislava II (SK)
KL MCA Sommerein (A)
KL MC Praha
KVMC Malá Lapáš (SK)
MVP Brno
SV Paříž (FR)
Mgr. Ovesná
Hořák
Mgr. Staviarska (SK)
Heliane (A)
Taborda (PT)
Munteanu (RO)
Pokas (PT)
Dr. Inzoli (I)
di Chicco (I)
Csaba (HU)
Beradze (GEO)
Pokas (PT)
225
Dana
Černá
Juana
ze Šakalího dvora
V 4
V 2
BOJ
BOJ
CAC
CACIB
CAC
6
14
20
25
10
25
20
KL FBC Kolín
MVP Litoměřice
NVP Klatovy
MVP Mladá Boleslav
KL KMDPP Rychety
MVP Č. Budějovice
MVP Praha
Taborda (PT)
Vondrouš
Ing. Bečková
Ing. Jančík
Ing. Jančík
Krsová
Polgar
120
Bohumil
Petřík
Beatrice
z Labské
VN 2
VN 2
VN 1
VN 1
VN 2
VN 1
VN 1
VN 1
VN 2
5
5
10
10
9
6
6
10
9
KL MC Praha
NVP Mladá Boleslav
MVP Bratislava I.
MVP Bratislava II.
MVP Mladá Boleslav
NVP Brno
KL KMDPP Rychety
MVP Č. Budějovice
MVP Praha
di Chicco (I)
Havelka (SK)
Gajevski (PL)
Havelka (SK)
Ing. Jančík
Kavčič (SLO)
Ing. Jančík
Krsová
Polgar
70
Lucie
Hamplová
Keen
Fi-Box
VN 1
VN 1
BOJ
7
10
20
KL FBC Kolín
MVP Brno
NVP Brno
Taborda (PT)
Beradze (GEO)
Kavčiš (SLO)
37
Zdeněk
Švarc
Hakim
ze Skalního kraje
VN 1
VN 1
VN 1
6
10
10
NVP Mladá Boleslav
MVP Mladá Boleslav
MVP Praha
Havelka (SK)
Ing. Jančík
26
Jaroslava
Richterová
Casius Clay
Fidelidat
VN 2
V 2
5
14
KL MC Praha
MVP Praha
di Chicco (I)
Polgar
19
Kateřina
Frydrychová
Cecilka
Moničin ráj
VN 1
7
KL FBC Kolín Taborda (PT)
7
Mgr. Hana
Varníčková
Keeper
Fi-Box
VN 2
6
KL FBC Kolín Taborda (PT)
6
Dana
Černá
Clifford Dark
Fidelidat
VN 1
6
KL MC Praha di Chicco (I)
6
Ing.Martin
Filip

Body po přepočtení pro titul:

"KLUBOVÝ ŠAMPIoN"

Jméno psa / feny
počet bodů
majitel
Cesmine z Kotlinky
396
Dana Černá
Trias da BR Santa Luzia
329
Dagmar a Jan Doležalovi
Agnes Torres Legura
324
Lucie Hamplová
Ubirajara Sertao BR do Toledo
275
Dana Černá
Angelina z Březeneckého kopce
245
Renata Šináglová
Agria od Kaččího potoka
243
Jaroslava Richterová
Juana ze Šakalího dvora
184
Bohumil Petřík
El Nino ze Šakalího dvora
163
Markéta Šmidbergerová
Jazmína Fi-Box
147
Ing. Martin Filip
Abora Fi-Box
146
Dana a Zbyněk Černí
Baron Moničin ráj
108
Mgr.Hana Varníčková
Aki z Labské
102
Lucie Fasciolo-Krotká
Amélie Flying Ear
74
Kateřina Fröhlichová

Beatrice z Labské

70
Lucie Hamplová
Gaja Ne-Fi Dogs
69
Marek Dvořák
Insigne ze Šakalího dvora
66
Mgr.Hana Varníčková
Armin Karlův dvůr
62
Ing. Martin Filip
Apolenka Flying Ear
61
Kateřina Fröhlichová
Hirsuto ze Šakalího dvora
55
Markéta Šmidbergerová
Bonnie Fidelidat
46
Jaroslava Khaurová
Kerry da Barra Monavar
44
Oldřich Duchan
Agatha z Březeneckého kopce
40
Jaroslava Richterová
Keen Fi-Box
37
Zdeněk Švarc
Ilharga ze Šakalího dvora
36
Jaroslava Borková
Girlandina de Sol Casa
24
Martin Šlajer

Hakim ze Skalního kraje

26
Jaroslava Richterová

Casius Clay Fidelidat

19
Kateřina Frydrychová
Athina Jizerská závěj
16
Václav Piler
Tina da Maloca dos Filas do Paiaguas
13
Dana Černá
Zea Strážnický ráj
10
MUDr. Zuzana Chytrá
Belissa z Kosických luhů
10
Michal Füleky
Cecilka Moničin ráj
7
Mgr. Hana Varníčková

Keeper Fi-Box

6
Dana Černá

Clifford Dark Fidelidat

5
Ing. Martin Filip