Konečné pořadí a výsledky Výstavního poháru FBC 2012:

dospělí psi
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Jagunco
ze Šakalího dvora
Národní v.
r.CACIB
r.CACIB
r.CACIB
V 3
CACIB
CACIB
CAC
CACIB
CACIB
r.CAC
r.CACIB
CACIB
CACIB
20
20
20
20
7
25
25
12
25
25
12
20
25
25
NVP Olomouc
MVP Brno I
MVP Brno II
MVP Č. Budějovice
KL FBC Kolín
MVP Praha
MVP Litoměřice
KL FBC Kunratice
MVP Brno
MVP Ludwigshafen (D)
SPV Kolín
MVP Č. Budějovice
MVP Wels I. (A)
MVP Wels II. (A)
Ing. Jančík
Hořák
Václavík
Václavík
Calendrin (F)
Beradze (GE)
Ing. Jančík
Václavík
Ridarčíková (SK)
Němec
Orsi (BR)
Havelka (SK)
Dolejšová
Zhuk (BLR)
281
Hana
Vaněčková
Ubirajara Sertao
do BR Toledo
VD 1
r.CAC
V 1
r.CAC
CAC
r.CACIB
V 3
Národní v.
6
18
15
10
10
20
10
20
NVP Olomouc
MVP Brno I
MVP Brno II
KL FBC Kolín
KL MC Rychety
MVP Brno
SPV Kolín
NVP Brno
Ing. Jančík
Hořák
Václavík
Calendrin (F)
Bíroš (SK)
Ridarčíková (SK)
Orsi (BR)
Polgár
109
Dana
Černá
Trias
da BR Santa Luzia
CACIB
VD 2
r.CAC
CACIB
V 3
25
9
10
25
28
MVP Brno I
MVP Brno II
KL FBC Kolín
MVP Drážďany (D)
SV Salzburg (A)
Hořák
Václavík
Calendrin (F)
Eberhart (D)
Matyáš (SK)
97
Dagmar a Jan
Doležalovi
Toro
da Maloca dos Filas
do Paiaguas
Klubový v.
VSV
25
30
KL FBC Kolín
SPV Kolín
Calendrin (F)
Orsi (BR)
55
Mgr. Klára
Filipová
Armin
Karlův dvůr
V 1
Klubový v.
V 1
9
20
8
KL FBC Kolín
KL MC Rychety
KL KMDPP Rychery
Calendrin (F)
Bíroš (SK)  
Hořák
37
Ing. Martin Filip
Lucie Hamplová
Baron
Moničin ráj
V 3
CAC
7
15
KL FBC Kolín
SPV Kolín
Calendrin (F)
Orsi (BR)
22
Mgr. Hana
Varníčková
dospělé feny
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Agnes Torres
Legura
Národní v.
r.CAC
r.CACIB
r.CACIB
CACIB
CACIB
CACIB
V 3
CACIB
CAC
r.CAC
20
18
20
20
25
25
25
7
25
12
8
NVP Olomouc
MVP Trenčín (SK)
MVP Brno I
MVP Brno II
MVP Nitra I.
MVP Nitra II.
MVP Č. Budějovice
KL FBC Kolín
MVP Praha
KL FBC Kunratice
KL KMDPP Rychery
Ing. Jančík
Ridarčíková (SK)
Hořák
Václavík
Čučník (SLO)
Bogucka (PL)
Václavík
Calendrin (F)
Beradze (GE)
Václavík
Hořák 
205
Lucie
Hamplová
Juana
ze Šakalího dvora
r. CACIB
CAC
CAC
CACIB
CACIB
CACIB
20
12
10
25
25
25
MVP Č. Budějovice
KL FBC Kunratice
NVP Klatovy
MVP Ludwigshafen (D)
MVP Wels I. (A)
MVP Wels II. (A)
Václavík
Václavík
Ing. Bečková
Němec
Dolejšová
Zhuk (BLR)
117
Bohumil
Petřík
Baghira
Proskovická vyhlídka
r. CAC
SV vítěz
10
60
KL FBC Kolín
SV Salzburg (A)
Calendrin (F)
Matyáš (SK)
70
Dagmar a Jan
Doležalovi
Electra Tonia
ze Šakalího dvora
BOV
BOV
25
30
KL FBC Kolín
SPV Kolín
Calendrin (F)
Orsi (BR)
55
Hana
Vaněčková
Angelina
z Březeneckého kopce
CACIB
CAC
V 3
25
20
10
MVP Brno I
MVP Brno II
SPV Kolín
Hořák
Václavík
Orsi (BR)
55
Renata
Šinaglová
Cecilka
Moničin ráj
r.CAC
VSV
10
30
KL FBC Kolín
SPV Kolín
Calendrin (F)
Orsi (BR)
40
Mgr. Hana
Varníčková
Beate
Fidelidat
Klubový v.
r.CAC
25
12
KL FBC Kolín
SPV Kolín
Calendrin (F)
Orsi (BR)
37
Mgr. Klára
Filipová
120 Senda
do Eshabeta II
CAC
CAC
12
15
KL FBC Kolín
SPV Kolín
Calendrin (F)
Orsi (BR)
27
Hana
Vaněčková
Insigne
ze Šakalího dvora
V 2
CAC
8
15
KL FBC Kolín 
SPV Kolín
Calendrin (F)
Orsi (BR)
23
Mgr. Hana
Varníčková
Ennie Charmed
Monavar
V 2
CAC
7
10
KL MC Rychety
KL KMDPP Rychery
Bíroš (SK)
Hořák 
17
Lucie
Hamplová
Athina
Jizerská závěj
V 2
11
SPV Kolín Orsi (BR)
11
Václav
Piler
Gaja
Ne-Fi Dogs
V4
9
SPV Kolín Orsi (BR)
9
Marek
Dvořák
Arwen
La Rosalejandraia
V
8
SPV Kolín Orsi (BR)
8
Jana
Novotná
Zea
Strážnický ráj
V
8
SPV Kolín Orsi (BR)
8
MUDr. Zuzana
Chytrá
Junioři
společně psi a feny narození od 1.1. 2011
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Beatrice
z Labské
VD 1
CAJC
BOJ
BOJ
CAJC
CAJC
V 2
BOJ
BOJ
V
CAC
CAC
r.CACIB
CACIB
CAC
CACIB
Národní v.
Národní v.
CAC
CACIB
6
20
25
25
20
20
14
25
25
26
10
20
20
25
12
25
20
20
10
25
NVP Olomouc
MVP Trenčín (SK)
MVP Brno I
MVP Brno II
MVP Nitra I.
MVP Nitra II.
MVP Č. Budějovice
KL FBC Kolín
MVP Praha
SV Salzburg (A)
KL MC Rychety
MVP Senec (SK)
MVP Nitra I.
MVP Nitra II.
KL FBC Kunratice
MVP Brno
NVP Klatovy
NVP Mladá Boleslav
KL KMDPP Rychery
MVP Č. Budějovice
Ing. Jančík
Ridarčíková (SK)
Hořák
Václavík
Čučník (SLO)
Bogucka (PL)
Václavík
Calendrin (F)
Beradze (GE)
Matyáš (SK)
Bíroš (SK)
Ridarčíková (SK)
Ulltveit-Moe (SE)
Vesoć (SRB)
Václavík
Ridarčíková (SK)
Ing. Bečková
Václavík
Hořák
Havelka (SK)
393
Lucie
Hamplová
Brentano
from Drakula´s county
VD 2
CAJC
V 2
BOJ
V2
BOJ
CACIB
CACIB
9
12
8
20
14
30
25
25
MVP Č. Budějovice
KL FBC Kolín 
KL FBC Kunratice
NVP Klatovy
MVP Mladá Boleslav
SPV Kolín
MVP Praha I.
MVP Praha II.
Václavík
Calendrin (F)
Václavík
Ing. Bečková
Staviarská (SK)
Orsi (BR)
Adlt
Höllbacher (A)
143
Ing. Josef
Mohelský
Hakim
ze Skalního kraje
CAJC
V 2
CAJC
BOJ
V 2
VD 1
20
14
20
20
7
6
MVP Brno I
MVP Brno II
MVP Č. Budějovice
KL MC Rychety
NVP Klatovy
NVP Mladá Boleslav
Hořák
Václavík
Václavík
Bíroš (SK)
Ing. Bečková
Václavík
87
Jaroslava
Richterová
Cabezon
Strážnický ráj
V 3
BOJ
V 2
VD 1
7
25
11
10
KL FBC Kolín 
KL FBC Kunratice
SPV Kolín
MVP Praha I.
Calendrin (F)
Václavík
Orsi (BR)
Adlt
53
Radana
Nečasová
Granada
of Fazenda dos Amigos da Vida
VN 1
CAJC
7
15
KL FBC Kolín 
SPV Kolín
Calendrin (F)
Orsi (BR)
22
Stanislava
Žemlová
Casius Clay
Fidelidat
VD 3
VD 4
V 4
8
7
6
MVP Brno I
MVP Brno II
KL FBC Kolín 
Hořák
Václavík
Calendrin (F)
21
Kateřina
Frydrychová
Loira
Fi-Box
VN 2
VN 1
7
6
SPV Kolín
NVP Brno
Orsi (BR)
Polgár
13
Dana
Černá
Liberty
Fi-Box
VN 1
8
SPV Kolín Orsi (BR)
8
Marek
Dvořák
Luisiana
Fi-Box
VN 3
6
SPV Kolín Orsi (BR)
6
Marek
Lalák

Body po přepočtení pro titul:

"KLUBOVÝ ŠAMPIoN"

Jméno psa / feny
počet bodů
majitel
Ubirajara Sertao do BR Toledo
384
Dana Černá
Angelina z Březeneckého kopce
335
Renata Šináglová
Juana ze Šakalího dvora
326
Bohumil Petřík
Agria od Kaččího potoka
243
Jaroslava Richterová
Brentano from Drakula´s county
168
Ing. Josef Mohelský
Jazmína Fi-Box
147
Ing. Martin Filip
Baron Moničin ráj
130
Mgr.Hana Varníčková

Hakim ze Skalního kraje

113
Jaroslava Richterová
Armin Karlův dvůr
99
Ing. Martin Filip
Insigne ze Šakalího dvora
89
Mgr.Hana Varníčková
Gaja Ne-Fi Dogs
78
Marek Dvořák
Amélie Flying Ear
74
Kateřina Fröhlichová
Apolenka Flying Ear
61
Kateřina Fröhlichová
Hirsuto ze Šakalího dvora
55
Markéta Šmidbergerová
Cabezon Strážnický ráj
53
Radana Nečasová
Cecilka Moničin ráj
47
Mgr. Hana Varníčková
Bonnie Fidelidat
46
Jaroslava Khaurová

Casius Clay Fidelidat

40
Kateřina Frydrychová
Agatha z Březeneckého kopce
40
Jaroslava Richterová
Keen Fi-Box
37
Zdeněk Švarc
Athina Jizerská závěj
27
Václav Piler
Girlandina de Sol Casa
24
Martin Šlajer
Granada of Fazenda dos Amigos da Vida
22
Stanislava Žemlová
Zea Strážnický ráj
18
MUDr. Zuzana Chytrá

Loira Fi-Box

13
Dana Černá
Tina da Maloca dos Filas do Paiaguas
13
Dana Černá
Belissa z Kosických luhů
10
Michal Füleky

Arwen La Rosalejandraia

8
Jana Novotná

Liberty Fi-Box

8
Marek Dvořák

Luisiana Fi-Box

6
Marek Lalák

Keeper Fi-Box

6
Dana Černá

Clifford Dark Fidelidat

5
Ing. Martin Filip