Konečné pořadí a výsledky Výstavního poháru FBC 2014:

dospělí psi
Jméno psa známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Leonardo di Casa il Vulcano CACIB
CACIB
CACIB
CACIB
CACIB
CACIB
CAC
VSV
CACIB
CACIB
Národní v.
25
25
25
25
25
25
12
20
25
25
20
MVP Dubrovník I. (HR)
MVP Dubrovník II. (HR)
MVP Zadar I. (HR)
MVP Zadar II. (HR)
MVP Zadar III. (HR)
MVP Zadar IV. (HR)
KL FBC Kunratice
SV KMDPP Kladno
MVP Innsbruck I. (A)
MVP Innsbruck II. (A)
NVP Swiebodzice (PL)
Catalan (P)
Knoll (BR)
Marino (I)
Špoljarič (HR)
Václavík
Alessandra (I)
Mgr. Ovesná
Beradze
La Rocca (I)
Kremser (SLO)
Shiapanis (CY)
252
Petra
Hečlová
Benjamin
Skuhrovský hrádek
r.CACIB
CAC
r.CAC
CACIB
CACIB
V 2
20
20
10
25
25
19
MVP Brno I
MVP Brno II
KL FBC Kolín
MVP Brno
MVP Mladá Boleslav
EURO Brno
Ing. Bečková
Korozs (H)
Parmiciano (I)
Václavík
Reicher (HR)
MVDr. Matakovič (HR)
119
Břetislav
Holohlavský
Brentano
from Drakula´s county
CACIB
r.CAC
CAC
r.CACIB
V 4
25
10
12
20
17
MVP Norimberg (D)
KL FBC Kolín
KL FBC Kunratice
MVP Mladá Boleslav
EURO Brno
Karch (D)
Parmiciano (I)
Mgr. Ovesná
Reicher (HR)
MVDr. Matakovič (HR)
84
Ing. Josef
Mohelský
Ubirajara Sertao
do BR Toledo
CACIB
CACIB
25
25
MVP Brno I
MVP Brno II
Ing. Bečková
Korozs (H)
50
Dana
Černá
Jagunco
ze Šakalího dvora
Klubový v.
25
KL FBC Kolín Parmiciano (I)
25
Hana
Vaněčková
Alejandro
Guarda Costas
BOV
25
KL FBC Kolín Parmiciano (I)
25
Mgr. Hana
Varníčková
Baron
Moničin ráj
CAC
12
KL FBC Kolín Parmiciano (I)
12
Mgr. Hana
Varníčková
dospělé feny
Jméno feny známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Charqueada R11 MB
do Rafuri
CACIB
CACIB
r.CAC
CACIB
CACIB
CACIB
CACIB
CACIB
V 1
CACIB
CACIB
CAC
VSV
CACIB
CACIB
CACIB
25
25
10
25
25
25
25
25
15
25
25
12
20
25
25
25
MVP Brno I
MVP Brno II
KL FBC Kolín
MVP České Budějovice
MVP Dubrovník I. (HR)
MVP Dubrovník II. (HR)
MVP Zadar I. (HR)
MVP Zadar II. (HR)
MVP Zadar III. (HR)
MVP Zadar IV. (HR)
MVP Litoměřice
KL FBC Kunratice
SV KMDPP Kladno
MVP Innsbruck I. (A)
MVP Innsbruck II. (A)
MVP Mladá Boleslav
Ing. Bečková
Korozs (H)
Parmiciano (I)
Mgr. Ovesná
Catalan (P)
Knoll (BR)
Marino (I)
Špoljarič (HR)
Václavík
Alessandra (I)
Dolejšová
Mgr. Ovesná
Beradze
La Rocca (I)
Kremser (SLO)
Reicher (HR)
357
Hana
Vaněčková
120 Senda
do Eshabeta II
r.CAC
BOV
BOV
BOV
10
20
25
25
KL FBC Kolín
KV KMDPP Rychety
MVP Praha I.
MVP Praha II
Parmiciano (I)
Hořák
Drobjak (SRB)
Bíroš (SK)
80
Hana
Vaněčková
Honey
of Fazenda Amigos da Vida
BOJ
25
KL FBC Kolín Parmiciano (I)
25
Stanislava
Žemlová
Juana
ze Šakalího dvora
CAC
12
KL FBC Kolín Parmiciano (I)
12
Bohumil
Petřík
Electra Tonia
ze Šakalího dvora
V 1.
9
KL FBC Kolín Parmiciano (I)
9
Hana
Vaněčková
Granada
of Fazenda Amigos da Vida
V 2
8
KL FBC Kolín Parmiciano (I)
8
Stanislava
Žemlová
Ilharga
ze Šakalího dvora
VD 3
5
KL FBC Kolín Parmiciano (I)
5
Eva
Rihová
Cecilka
Moničin ráj
VD 3
5
KL FBC Kolín Parmiciano (I)
5
Mgr. Hana
Varníčková
Zea
Strážnický ráj
VD 4
4
KL FBC Kolín Parmiciano (I)
4
MUDr. Zuzana
Chytrá
Junioři
společně psi a feny narozeni od 1.1. 2013
Jméno psa/feny známka
ocenění
body druh výstavy, místo rozhodčí počet bodů majitel
Babetka
od Křenovky
VN 1
VN 1
6
6
KV KMDPP Rychety
NVP Swiebodzice (PL)
Hořák
Shiapanis (CY)
12
Petra
Hečlová
Body po přepočtení pro titul:

"KLUBOVÝ ŠAMPIoN"

Jméno psa / feny
počet bodů
majitel
Angelina z Březeneckého kopce
335
Renata Šinaglová
Benjamin Skuhrovský hrádek
269
Břetislav Holohlavský
Baron Moničin ráj
151
Mgr.Hana Varníčková
Insigne ze Šakalího dvora
89
Mgr.Hana Varníčková
Amélie Flying Ear
74
Kateřina Fröhlichová

Loira Fi-Box

70
Dana Černá
Cecilka Moničin ráj
64
Mgr. Hana Varníčková
Apolenka Flying Ear
61
Kateřina Fröhlichová
Hirsuto ze Šakalího dvora
55
Markéta Šmidbergerová
Granada of Fazenda dos Amigos da Vida
37
Stanislava Žemlová

Alejandro Guarda Costas

33
Mgr. Hana Varníčková

Honey of Fazenda dos Amigos da Vida

31
Stanislava Žemlová
Zea Strážnický ráj
22
MUDr. Zuzana Chytrá

Babetka od Křenovky

12
Petra Hečlová
Ilharga ze Šakalího dvora
5
Eva Rihova